Спеціальні потреби

Країни НАТО обіцяють Україні летальну зброю


Кілька країн НАТО готові запропонувати Україні летальну зброю. Про це повідомив президент України у програмі британського каналу БіБіСі HardTalk.

Водночас, які саме країни це зробили, український президент відмовився уточнити, пославшись на конфіденційність перемовин. Ведучий програми Стівен Сакур при цьому уточнив, що небагато країн НАТО мають можливість постачати високоточну зброю.

Мирний план Путіна Порошенко назвав «сигналом [Путіна] розділити відповідальність за зупинку вогню» у східній Україні. За словами президента України, незважаючи на перемир’я, українські війська не відійдуть від уже зайнятих позицій.

«Ми не можемо говорити, що ми залишимо ці території. Тому що мова йде про наші території» - сказав Петро Порошенко.

Говорячи про можливіть зміни кордонів, президент наголосив: «У жодному разі не йдеться про порушення територіальної цілісності і недоторканності моєї країни».

Порошенко додав, що коли він був обраний на посаду президента, бойовики на Донбасі утримували значні за площею території. «Зараз території їхнього контролю скоротилися приблизно на дві третини. І в цьому полягає безумовний успіх Збройних сил України», − зазначив глава держави.

XS
SM
MD
LG