Спеціальні потреби

Держдеп : Росія веде контрнаступ, діє "непрозоро"


Джен Псакі
Джен Псакі

Російська військова техніка рухається по території України. Про це у Вашингтоні заявила речниця Державного департаменту США Джен Псакі.

"Ми отримуємо повідомлення про нові колони російських танків, ракетних установок та військової техніки, яка просувається в бік населених пунктів у Cхідній Україні".

"Ми також отримаємо повідомлення про обстріл мирних мешканців сепаратистами у прибережному місті між кордоном України з Росією та містом Маріуполь. Ми також отримуємо повідомлення про запеклі бої та обстріли в аеропорту Донецька та поблизу самого міста. Всі ці вторгнення свідчать про керований Росією контрнаступ, який ймовірно відбувається у Донецьку та Луганську".

Псакі заявила, що ці повідомлення викликають у США глибоке занепокоєння.

Псакі також відзначила, що Вашингтон занепокоєний з приводу небажання Москви визнавати правду навіть у той час, коли російських солдатів затримують на відстані у 30 кілометрів від кордону України та Росії.

"Росія відправляє своїх молодих чоловіків до України, але не каже ні їм, ні їх батькам, куди їх відправляють. Ми також звертаємо увагу на повідомлення про поранених російських військових у лікарнях Санкт-Петергбурга, і те, що інші російські солдати повертаються до Росії вже для поховання. Все це - не ті кроки, до яких вдаються країни, коли діють прозоро", - відзначила речниця Державного департаменту.

Дивіться також : Настав час дати Україні американську зброю - екс-посол США в Україні

Настав час дати Україні американську зброю - екс-посол США в Україні
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

XS
SM
MD
LG