Спеціальні потреби

Росія вторглась, її мета з'єднатись з Кримом по суходолу - "Нью-Йорк Таймс"


Дим над Новоазовськом
Дим над Новоазовськом

Кореспондент "Нью-Йорк Таймс" у Новоазовську Ендрю Креймер повідомляє, що до південно-східної України вдерлись російські війська. Публікація у зазначеному виданні повідомляє, що під натиском російських танків, артилерії та піхоти українські військові у вівторок змушені були відступити у Новоазовську.

Ендрю Креймер також повідомляє, що деякі українські солдати відмовляються виконувати накази командування.

"Командир підрозділу, який є частиною 9-ї бригади з Вінниці, кричав на чоловіків, намагаючись розвернути їх. Жодного результату. Зрештою він сказав усім, хто відмовляється воювати - відійти від решти. Відступило 11 осіб - решта повернулись до міста", - описує випадок у Новоазовську Креймер.

За словами репортера, окремі групи військових у вівторок "хаотично тікали".

Видання зазначає, що бригада з Вінниці раніше прийняла бій з російськими частинами поблизу Новоазовська, але пізніше відступила на захід від міста.

Матеріал у "Нью-Йорк Таймс" зазначає, що на думку деяких західних офіційних осіб "наступ Росії на південному-сході може бути частиною стратегії Росії отримати сухопутний доступ до Криму".

Раніше кореспондент новинної агенції Франс Прес Марія Антонова повідомила у Twitter, що під час подорожі від Новоазовська до Донецька через Старобєшеве група журналістів цього ЗМІ не побачила жодних слідів української армії, лише покинуту зброю.

Численні оглядачі відзначають, що повідомлення "Нью-Йорк Таймс" та багатьох свідків, які розповідають про наступ російських військових на південному сході, суперечить заявам штабу АТО.

Дивіться також : Росіяни зараз радикальніші за Путіна, хочуть покарання України - експерт

Росіяни зараз радикальніші за Путіна, хочуть покарання України - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:46 0:00

XS
SM
MD
LG