Спеціальні потреби

У Сан-Франциско стався найпотужніший за останні 25 років землетрус


Кілька людей потрапили у лікарні з травмами, десятки тисяч залишились без електроенергії.

Потужний землетрус прокотився у північній частині Затоки Сан-Франциско в Каліфорнії в неділю вранці. Унаслідок нього було пошкоджено деякі будинки, десятки тисяч людей залишилися без електроенергї та були змушені втікати зі своїх домівок уночі. Землетрус силою 6.0 балів призвів до шістьох чималих пожеж, зокрема в чотирьох будинках на колесах. Про це повідомив начальник пожежної служби Даррен Дрейк. Крім того, сталося кілька менших пожеж, загасити які було складно через порив водопроводів. Також через землетрус зазнали суттєвих травм дві особи, і багато людей потрапили до шпиталів із травмами середньої тяжкості.

Землетрус почався незадовго до 3.30 ранку у виноробній місцевості за 10 кілометрів на південний схід від Напи, повідомив речник Служби геологічної розвідки США. За його словами, цей землетрус був найпотужнішим з 1989 року, коли підземні поштовхи сягали 6,9 балів. Епіцентр землетрусу залягав на глибині 11 кілометрів, після нього сталася ще низка слабших поштовхів, повідомляє Служба геологічної розвідки. Один шпиталь розбив зону медичного сортування для потерпілих у паркувальній зоні біля основної будівлі, однак пацієнти зверталися лише з легкими травмами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG