Спеціальні потреби

Припинення вогню це поразка для всіх, крім Путіна - Washington Post


Уникати будь-яких переговорів, які призведуть до створення на території східної України "замороженого конфлікту" - радить Києву та Заходу редакційна колонка впливового видання "Вашингтон пост".

"Зважаючи на те, скільки цивільних стають жертвами бойових дій, з'являється спокуса сприйняти припинення вогню як шанс отримати перепочинок для дипломатичних переговорів. Але чому послужить така пауза та дипломатія? Треба уникати будь-яких переговорів, які залишать цю відкриту рану на тілі України. Єдине прийнятне рішення це припинення агресії з боку Путіна", - переконані у виданні.

У "Вашингтон пост" відзначають, що саме Росія ініціювала, роздмухала та потужно підтримує конфлікт на сході України, усемірно забезпечуючи бойовиків.

"Відповіддю таким діям не може бути компроміс та фактичне визнання їх законності", - вважають у виданні.

Автори перконані, що будь-які переговори, які дадуть підстави Путіну вважати, що його нелінійна війна проти України принесла успіх, лише надихнуть його знову вдатись до неї.

"Путіну треба показати, що його підхід не працює і що Захід має міць, що відповісти на його хитрощі", - пише "Вашингтон пост".

У виданні наголошують на важливості недопущення створення в Україні "замороженого конфлікту", оскільки він на довгий час стане для Путіна засобом тиску на Київ та зриву інтеграції України до Європи.

"Якщо конфлікт на сході продовжиться, він отруюватиме майбутнє України і загрожуватиме її крихкій стабільності. Це перемога Путіна і поразка усіх інших", - резюмує видання.

Дивіться також : На санкціях Москви проти ЄС планують заробити Швейцарія та Сербія

На санкціях Москви проти ЄС планують заробити Швейцарія та Сербія
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:37 0:00

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG