Спеціальні потреби

Байден і Порошенко стурбовані можливою роллю в Україні «миротворців» РФ


6 серпня віце-президент США Джозеф Байден обговорив по телефону з українським президентом Петром Порошенком ситуацію на сході України.

Петро Порошенко повідомив Джозефа Байдена про пряме втручання Росії в конфлікт, про що свідчать артилерійські обстріли українських військ з російської території.

Сторони висловили стурбованість у зв'язку з заявами російського керівництва про можливу участь російських «миротворців» у врегулюванні українського конфлікту, у зв'язку зі стягуванням російських військ до українського кордону, а також у зв'язку з тим, що Росія продовжує постачати зброю сепаратистам в Східній Україні.

Президент Порошенко знову заявив про своє прагнення уникати жертв серед мирного населення, зводячи до мінімуму руйнування в ході операції, метою якої є відновлення законності та правопорядку в Східній Україні.

Віце-президент Байден і президент Порошенко обговорили можливості врегулювання кризи дипломатичним шляхом.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG