Спеціальні потреби

Штат Каліфорнія допоможе Україні реформувати Національну гвардію


National Guard of California
National Guard of California

Сенат Штату Каліфорнія затвердив резолюцію про співпрацю між Національною гвардією Каліфорнії та Україною.

Сенат Штату Каліфорнія затвердив резолюцію про співпрацю між Національною гвардією Каліфорнії та Україною. Законодавці Каліфорнії відзначила успішну 21 річну історію взаємодії між Україною та штатом і підтвердили готовність продовжувати розвиток партнерських відносини. Зокрема, йдеться про надання допомоги для розбудови українських збройних сил, обміну досвідом та проведення тренінгів для українських бійців і командирського корпусу. Автор резолюції Мет Дабабнег (Matt Dababneh), презентуючи документ у Сенаті, заявив, що для нього «Велика честь відзначити роль Національної гвардії штату Каліфорнія у допомозі партнерським країнам, з метою розвитку їхнього військового та цивільного контролю, зміцнення принципу верховенства права та створення стабільних держав».

Законодавці Каліфорнії окремо відзначили внесок у розвиток відносин між Україною та США американця українського походження Ігоря Пастернака (Igor Pasternak), директора компанії “Aeroscraft”, що працює в Каліфорнії. «Дуже важливо бачити підтримку, яку штат Каліфорнія надає Україні, зокрема інструменти та знання, які допоможуть посилити боєздатність та політичну стабільність України», - заявив п. Пастернак.

Програма партнерства між Національною гвардією Каліфорнії та Україною була започаткована в 1993 році. З того часу, американські військові провели низку навчальних ініціатив, метою яких було посилення боєздатності українських збройних сил. У рамках співпраці, українські військові відвідали Каліфорнію для участі у навчаннях з подолання наслідків стихійних лих. Також американські військові побували в Україні, де брали участь у спільних антитерористичних навчальних програмах. З 2000 року було проведено понад 330 спільних військових заходів.

Програма также розповсюджується і на цивільну галузь. Національна Гвардія Каліфорнії допомагає навчальним та спортивним приладдям школам в Миргороді та Старичах. Також каліфорнійські гвардійці працювали волонтерами у сиротинцях в Київській та Львівській областях. Один з останніх цивільний проектів, здійснених на кошти партнерства – відбудова в Одесі туберкульозної лікарні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG