Спеціальні потреби

Путін мобілізує росіян перед "чисткою" - ЗМІ


Посольство Росії в Україні
Посольство Росії в Україні
Агресія щодо України, навіть якщо не досягне своєї кінцевої мети, вже дозволила Путіну здобути переконливу внутрішньополітичну перемогу та знищити будь-які дискусії щодо альтернативного напрямку розвитку Росії. Таку думку на сторінках видання "The Moscow Times" висловлює Володимир Фролов.


Автор відзначає, що ще нещодавно можна було цілком уявити собі нових осіб на чолі Росії, зважаючи на кампанію Олексія Навального на виборах мера Москви, або фігуру Михайла Прохорова, якого чимало людей сприймали, як компетентну та не радикальну альтернативу Путіну.

"Крим та прихована Москва у східній Україні, повністю трансформували національну дискусію про роботу Путіна на посаді президента - зі здорової дискусії на отруйні суперечки про війну та ворогів Росії", - відзначає автор.

На думку Фролова, перемогою Путіна є те, що пропаганді вдалося зобразити народне повстання українців проти захоплення держави корупціонерами, як "спонсорований США фашистський переворот".

"Тепер Путін насолоджується новим політичним життям в якості військового президента. Якщо він бореться з нацистами в УКраїні, значить всі, хто з ним не згодні можуть бути посіпаками нацистів та ворогами Росії. Це закриває політичний простір для будь-якого альтернативного бачення Росії, окрім як імперії ворожої Заходу", - пише Фролов.

"Якщо "ворог біля воріт", хто сперечатиметься про пенсійну реформу?", - відзначає автор.

На думку Фролова, Путіну вдалось виставити будь-яку опозицію його правлінню, як анти-російську по суті.

Фролов прогнозує, що зрештою передвоєнна мобілізація у Росії закінчиться не війною з Україною, а великою внутрішньою чисткою.

"Оскільки закордонна військова кампанія може бути надто дорогою, ми маємо очікувати протистояння всередині країни. Зважаючи на те, що 39% багатства Росії контролюють 110 родин, легко побачити, як соціальна революція може доповнити культурну, яка вже починається. Путін, Коли прийде час, може спрямувати гнів убік від народної революції, до чистки", - пише автор.

Дивіться також : "Життя у підвалі, страх" - розповіді біженців зі сходу України
"Життя у підвалі, страх" - розповіді біженців зі сходу України
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG