Спеціальні потреби

"Академі": В Україні нема жодного нашого співробітника


На фото : "референдум" у східній Україні
На фото : "референдум" у східній Україні
У коментарі для "Голосу Америки" представник приватної американської військової компанії "Академі" спростував повідомлення російських ЗМІ з посиланням на німецьке видання "Bild am Sonntag" про те, що співробітники компанії перебувають у східній Україні.

"Заяви про те, що "Академі" мають будь-яких співробітники у східній України (або будь-якій іншій частині України) є абсолютно фальшивими", - йдеться у листі-відповіді віце-президента "Академі" зі стратегічних ініціатив Сьюзан Келлі.

"Ми вважаємо абсолютно безвідповідальним з боку будь-якого журналіста писати про присутність "Академі" у східній України, у той час, коли це не так. Ми не отримували жодних інформаційних запитів з боку журналістів з простим запитаннями "Чи правдива ця інформація, яку ми подаємо з посиланням на анонімне джерело?", - йдеться у листі.

Раніше численні ЗМІ з посиланням на німецьке видання "Bild am Sonntag" поширили інформацію, що у АТО на сході України беруть участь до 400 "американських найманців". До того про це також заявляв МЗС Росії.

Представник "Академі" висловив жаль, що видання, яке опублікувало неправдиву інформацію працює у спосіб, який робить його сприйнятливим до відвертої пропаганди.

Також в "Академі" пояснили, що вони не мають відношення до компаній "Блеквотер" та "Грейстоун" та займаються переважно навчанням військового персоналу.

Дивіться також : З Майдану - на передову. Як готують українських новобранців
З Майдану - на передову. Як готують українських новобранців
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00
XS
SM
MD
LG