Спеціальні потреби

Конгресмен пообіцяв колапс економіки Росії у відповідь на пряме вторгнення


КИЇВ - Сполучені Штати Америки готові до «серії акцій , які призведуть до колапсу російської економіки», у випадку «якщо відбудеться військова інтервенція Росії через східний кордон України». Про це в Києві на прес -конференції 22 квітня заявив голова Комітету у закордонних справах Палати представників США Ед Ройс (Ed Royce).

«Це буде ціла серія акцій, яка призведе до колапсу російської економіки. Ми вже побачили цілу серію проблем на російських біржах (після введення перших санкцій - ГА) . Проблема не тільки в тому, що фінанси та інвестиції будуть спливати з Росії. Проблема в тому, що всі інвестиції в Росію будуть заблоковані», - сказав конгресмен Ройс .

Як повідомляє кореспондент Російської служби «Голосу Америки» з місця події, конгресмен Ройс підвів підсумки візиту в Україну восьми американських законодавців і розповів про своє бачення виходу з кризової ситуації. Він провів паралелі між Росією та СРСР, який в 80-х роках минулого століття мав вплив на країни «східного блоку», використовуючи монопольне право на поставки енергоносіїв і формування ціни на них.

«Тоді Радянський Союз низькою і монопольною ціною на газ оплачував свою впевненість в існуванні. Сьогодні для Сполучених Штатів є ідея реалізації проекту транспорту газу в Східну Європу. Це серйозно вплине на Росію, на фінансування її армії та уряду, адже 52 відсотки бюджету Росії формуються за рахунок реалізації нафти і газу», - підкреслив Ед Ройс.

На фото : Ед Ройс та Еліот Енґель у Києві

Ройс сказав, що Україні необхідно диверсифікувати поставки вуглеводнів в Україну, позбутися монополії поставок палива з Росії і активніше використовувати власні ресурси і нові енергозберігаючі технології.

«Ви потрапили в компанію країн, які платять високу ціну за монополію поставок. Ми підготували спеціальний законопроект і готуємося його розглянути в комітеті Конгресу США. Ми пропонуємо створити механізм доступу до енергоносіїв з штату Луїзіана, допомогти Україні у розвитку власних енергоресурсів, використовувати поставки азербайджанської нафти і забезпечити реверс газу з Польщі», - розповів про приблизну схемою, яку могла б використовувати Україна, Ед Ройс.

У свою чергу, член Комітету у закордонних справах Палати представників США Еліот Енґель зазначив, що сьогодні «весь світ дивиться на майбутні вибори в Україні і очікує їх проведення».

На фото : Еліот Енґель у Києві вшановує загиблих євромайданівців вінком від імені української громади Нью-Йорка

«Думаю, що Володимир Путін хотів би завдати поразки вільному волевиявленню українського народу. Наша делегація Конгресу США сформована представниками двох партій - ми одностайні у своїй підтримці народу України», - сказав Енґель.

Конгресмен Еліот Енґель, який представляє Демократичну партію, сказав, що вільні вибори 25 травня допоможуть Україні «змінити структуру» суспільства.
«Структура повинна бути змінена - минула структура була корумпована. Це має бути нова Україна», - підкреслив Еліот Енґель.

Інші конгресмени, які беруть участь у прес-конференції, відзначили, що 25 травня 2014 буде визначальною датою для того, щоб зрозуміти - чи піде Україна по демократичному шляху.

Дивіться також : Від заяв Путіна іде холод по спині - експерт
Від заяв Путіна іде холод по спині - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG