Спеціальні потреби

Конгресмен пророкує гонку ядерних озброєнь, якщо США не відстоять Україну


Краматорськ. 22-е квітня.
Краматорськ. 22-е квітня.
Неспроможність США забезпечити територіальну цілісність України призведе до глобального провалу зусиль спрямованих на нерозповсюдження ядерної зброї. Про це виданню "The Hill" заявив конгресмен-демократ Адам Шифф (Adam Schiff).

Американський законодавець нагадав про забов'язання США, Росії та Великобританії поважати незалежність України в обмін на відмову від ядерної зброї, відповідно до Будапештського меморандуму 1994-го року.

"Неспроможність втілити надані Україні у тексті меморандуму запевнення з боку США, Великобританії та Росії, заохочує подальшу агресію з боку Росії та розхитує наші зусилля спрямовані на нерозповсюдження ядерної зброї", - цитує Шиффа видання.

На думку конгресмена-демократа, якщо інші країни не вбачатимуть у колективних безпекових угодах достатньої гарантії свого суверенітету, вони можуть взятись за створення ядерної зброї.

"Це може мати руйнівні наслідки у багатьох частинах світу", - заявив Шифф, який є членом комітету Палати представників з питань розвідки.

На думку Шиффа, США мають зробити все можливе, щоб не допустити подальшої дестабілізації України з боку Росії, та посилити економічні та дипломатичні санкції аж до скасування Росією анексії Криму.

Шифф також виступає за посилення військових навчань у країнах Балтії та накладення санкцій на цілі сектори економіки Росії, якщо вона продовжить наступ в Україні - повідомляє "The Hill".

Дивіться також : Сенатори вимагають нові санкції проти Росії
Сенатори вимагають нові санкції проти Росії
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:52 0:00
XS
SM
MD
LG