Спеціальні потреби

На Сході не вірять російським ЗМІ і підтримують уряд - голова комітету Конгресу


Ед Ройс
Представники етнічних меншин та російськомовні громадяни східних регіонів України чекають виборів 25-го травня та підтримують уряд. Про це в інтерв'ю каналу "MSNBC" заявив голова Комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу США Ед Ройс, який зараз перебуває у Києві після відвідин сходу України.

"Люди з якими ми спілкувались, висловлювались проти присутності у східній Україні російських спецпризначенців. Вони говорили, що не бачать свідчень значної підтримки дій російських сил, за виключенням маргінальних груп", - заявив Ройс, який очолює двопартійну делегацію Конгресу до України.

На думку конгресмена, на виборах 25-го травня буде висока явка виборців, а самі вибори засвідчать значну підтримку уряду України.

На фото : Конгресмени Ед Ройс, та Еліот Енґель зустрічаються із губернатором Дніпропетровської області, Ігорем Коломойським

Ройс відзначив, що у розмовах з ним російськомовні мешканці регіону дали зрозуміти, що не сприймають російську пропаганду і вважають інформацію, яку поширюють російські ЗМІ неправдивою.

"Люди прагнуть піти на виборчі дільниці, обрати своїх представників; ці люди підтримують незалежність України", - заявив Ед Ройс.

Американський законодавець також заявив, що у разі перетину регулярними військами Росії кордону України, Росія буде ізольована на міжнародному рівні.

Ройс відзначив, що нові санкції проти Росії "обвалять фондовий ринок Росії та зруйнують її грошову одиницю".

Дивіться також : Більшість за використання сили проти сепаратистів
Більшість за використання сили проти сепаратистів
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00
XS
SM
MD
LG