Спеціальні потреби

Росія пропонує міжнародним спостерігачам слідкувати за ультранаціоналістами


Зустріч Лаврова та Керрі у Лондоні.
Зустріч Лаврова та Керрі у Лондоні.
У телефонній розмові із Державним секретарем США Джоном Керрі голова МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що запровадженні США та ЄС санкції є абсолютно неприйнятними. Про це на своїй офіційній Facebook-сторінці повідомляє МЗС Росії.

"При обговоренні результатів референдуму, який відбувся у Криму С.В.Лавров привернув увагу до принципових оцінок, викладених у Зверненні президента Росії від 18-го березня. Було підкреслено, що мешканці республіки демократично, у відповідності із міжнародним правом та Статутом ООН зробили свій вибір, який Росія приймає та поважає. Запроваджені ж США та ЄС санкції абсолютно неприйнятні і не залишаться без наслідків", - йдеться у повідомленні.

МЗС Росії повідомляє, що Керрі та Лавров також говорили розглянули ситуацію в Україні та можливості міжнародного сприяння у подоланні кризи у цій країні на основі широкого діалогу всередині України за участі усіх відповідальних політичних сил та усіх регіонів.

У Росії готові "продовжити обговорення пропозицій, спрямованих на виконання Угоди від 21-го лютого з метою наведення порядку та початку всеохоплюючої конституційної реформи".

Лавров також звернув увагу на необхідність покласти край "провокаціям ультранаціоналістичних та радикальних сил щодо російськомовного населення та наших співітчизників на південному сході та у інших частинах України.

"З цією метою можуть бути використані спостерігачі ОБСЄ та Ради Європи за умови забезпечення їх неупередженого мандату та чіткого узгодження місць та модальності розміщення у різних регіонах України".XS
SM
MD
LG