Спеціальні потреби

Маккейн розізлиться, якщо Москва не запровадить проти нього санкції - сенатор


Сенатор-демократ Кріс Мерфі (другий лівору) та сенатор-республіканець Джон Маккейн у Києві.
Сенатор-демократ Кріс Мерфі (другий лівору) та сенатор-республіканець Джон Маккейн у Києві.
Сенатор-республіканець Джон Маккейн образиться, якщо Росія не включить його до переліку американських високопосадовців щодо яких має запроваджено санкції-відповідь. Таку думку у себе у Twitter висловив сенатор-демократ Кріс Мерфі, який нещодавно повернувся з України, де перебував у складі делегації американський законодавців до якої також входив Маккейн.

"Якщо Росія хоче розлютити мого друга сенатора Маккейна, вони повинні виключити зі списку своїх санкцій, а не включити до нього", - зауважив Мерфі.


Про запровадження Росією санкцій щодо високопосадовців США у відповідь на санкції США щодо Російської Федерації у понеділок повідомив сайт "Daily Beast".

Видання повідмоляє, що Путін може оприлюднити перелік осіб, що яких буде запроваджено санкції, вже у вівторок. Очікується, що до переліку увійдуть очільники Адміністрації Обами та відомі американські сенатори. До списку ймовірно увійде голова демократичної більшості у Сенаті Дік Дурбін, який нещодавно став автором резолюції, яка критикує вторгнення Росії до Криму.

Раніше в інтерв'ю американському каналу "ABC" Мерфі заявив, що США не мають можливості військово допомогти Україні у разі, якщо Росія після Криму продовжить вторгнення на сході країни.

"Я не думаю, що у нас є можливість будь-що зробити військово. Очевидно, що посилення української армії це довготермінове завдання. Але оголошення жорстоких санкцій не лише проти окремих осіб, але і проти американських компаній, думаю це надішле Путіну потужний сигнал", - зазначив Мерфі, спілкуючись з "ABC".

Республіканець Джон Маккейн є активним поборником надання США військової допомоги Україні.

Минулого тижня, перебуваючи в Україні, Маккейн зауважив, що якщо українці попросять зброю аби захистити себе, Сполучені Штати повинні надати таку допомогу.

А у понеділок у своєму Twitter Маккейн висловив жаль, що президент США Барак Обама у останньому виступі щодо ситуації в Україні не згадав надання військової допомоги.

"Неймовірно, заява президент Обама не згадала військову допомогу Україні, суверенній країні, до якої вторглась Росія", - написав Маккейн.

XS
SM
MD
LG