Спеціальні потреби

Конгресмен США Еліот Енґель закликав до негайного застосування адресних санкцій проти низки українців


У цей критичний момент, Сполучені Штати повинні встати на захист демократії та прав людини в Україні – Еліот Енґель.

«Україна пережила шокуючу ескалацію насильства, в результаті якого загинуло кілька десятків людей, а сотні було поранено. Ті, хто віддавав накази чи брав участь у цих трагічних подіях у Києві, повинні понести персональну відповідальність», - говориться у заяві конгресмена.

Енґель закликав адміністрацію США вдатися до негайних дій та застосувати персональні санкції, у тому числі візові обмеження та замороження рахунків осіб, відповідальних за надання дозволу на використання силу проти мирних протестувальників та участь у насильницьких діях. Конгресмен також закликав ЄС негайно вдатися до подібних кроків.

«Я продовжую рішуче засуджувати використання сили та знову закликаю сторони до стриманості та негайного повернення до сутнісного діалогу для того, щоб знайти мирне політичне вирішення сьогоднішньої кризи. У цей критичний момент, Сполучені Штати повинні встати на захист демократії та прав людини в Україні, їх демократичних прагнень та їх право вільно обирати власне майбутнє», - заявив конгресмен Енґель.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG