Спеціальні потреби

Ходорковський висловив надію, що Янукович звільнить Тимошенко


Звільнений в п'ятницю колишній нафтовий магнат заявив про це на своїй першій прес-конференції, що відбулась у Берліні.

Звільнений достроково колишній російський нафтовий магнат Михайло Ходорковський висловив сподівання, що президент України Віктор Янукович звільнить Юлію Тимошенко. Про це він сказав на прес-конференції у Берліні.

«Я всім серцем бажаю, щоб Юлію Тимошенко звільнили якомога швидше. Я дуже надіюсь, що президент Янукович, який останнім часом багато спілкувався з президентом нашої країни, у цьому питанні слідуватиме його прикладу – звільнить політичних в’язнів, принаймні одного для початку”.

Ходорковський також пообіцяв зробити все можливе, щоб добитися звільнення всіх політичних в’язнів в Росії.

«Не треба сприймати мене як символ того, що в Росії не залишилось політичних в’язнів. Я прошу вас побачити на моєму прикладі символ того, що зусилля громадянського суспільства можуть призвести до звільнення навіть тих людей, чиє звільнення нікому не здавалось можливим. Нам просто треба продовжувати працювати над тим, щоб в Росії та інших державах світу політичних в’язнів не залишилось", - сказав Ходорковський.

В ув’язненні Ходорковський провів 10 років за звинуваченнями у шахрайстві та ухилянні від сплати податків, свою вину він так і не визнав.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG