Спеціальні потреби

Новинка автобезпеки – гальма, які спрацьовують автоматично


Найкращою виявилася система на Субару Аутбек, який автоматично гальмує на швидкості 55 кілометрів на годину.

Американський інститут страхування і безпеки на дрогах вперше провів випробування нових автомобільних систем, які або повідомляють водія про небезпеку на дорозі, або самі автоматично гальмують, якщо небезпека зіткнення неминуча. Все більше виробників встановлюють подібні системи. У одних випадках, комп‘ютер подає звуковий сигнал про небезпеку зіткнення, в інших – автоматично спрацьовують гальма.

Велика кількість споживачів каже, що подібне обладнання повинно бути включене у стандартний пакет. Більшість з них погоджується, що це б значною мірою зменшило кількість аварій на дорогах.

Найвищу оцінку експертів отримали системи 6 машин – 2 моделі Вольво, 2 моделі Каділак, і один Мерседес. Найкращою виявилася система на Субару Аутбек. Автомобіль автоматично загальмував на швидкості 55 кілометрів на годину.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG