Спеціальні потреби

Керрі до Кожари : США сподіваються, що Україна припинить переслідування Тимошенко


США сподіваються на зільнення Тимошенко - Керрі
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

США сподіваються на зільнення Тимошенко - Керрі

Ми також дуже стурбовані і сподіваємося, що керівництво України припинить переслідування деяких осіб, і зокрема колишнього прем’єр-міністра України, Тимошенко
Сполучені Штати Америки вважають, що відносини між Україною та США є сильними і невпинно розвиваються. Про це Державний секретар США Джон Керрі заявив в ході брифінгу перед початком зустрічі із міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою.

Керрі сказав, що США вдячні керівництву України за співпрацю у запобіганні поширенню ядерної зброї та питаннях безпеки, та привітав головування України в ОБСЄ.

За словами Державного секретаря США, Америка прагне допомогти Україні на її шляху до того щоб стати заможною європейською демократичною країною, і цінує відданість України поставленій меті.

«Я сподіваюсь, що серед тем, які ми сьогодні обговоримо буде співпраця з європейською спільнотою спрямована на виконання умов Угоди про Асоціацію. Ми сподіваємося, що це відбудеться вже незабаром», - сказав Джон Керрі.

Державний секретар США також висловив сподівання, що керівництво України вирішить «деякі складні питання перехідного періоду».

«Ми також дуже стурбовані і сподіваємося, що керівництво України припинить переслідування деяких осіб, і зокрема колишнього прем’єр-міністра України, Тимошенко», - зазначив Джон Керрі.

Натомість Леонід Кожара відзначив, що на порядку денному перегорів зі США знаходиться широке коло питань, серед яких - двосторонні відносини, питання безпеки, торговельні та економічні відносини.

«Я також думаю, що ми говоритимемо про президентство України в ОБСЄ», - зазначив Кожара.

Під час візиту до США міністр закордонних справ України Леонід Кожара вже зустрівся з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном, провів зустрічі з усиновленими українськими дітьми та їх американськими родинами, а також з представниками української та єврейської спільнот Америки.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG