Спеціальні потреби

Опозиція ще має довести, що відрізняється від влади - Доній


Опозиція має довести, що не така ж як влада - Доній
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:34 0:00

Опозиція має довести, що не така ж як влада - Доній

Нинішня влада мріє про увічнення свого існування і сподівається, що владу можна буде передати у спадок синам
Суспільство не хоче обирати серед двох зол, роблячи вибір між владою та опозицією. Таку думку в інтерв'ю "Голосу Америки" висловив народний депутат Олесь Доній, який перебуває з візитом у США.

Олесь Доній відзначив, що опозиція потребує "очищення", яке довело б суспільству, що опозиція якісно відрізняється від влади.

"Опозиція має бути на голову чесніша та чистіша, ніж влада. Вона має показати свій моральний бік, свою більшу принциповість, бо сьогодні і серед опозиції є приклади продажності, тушкування, аморальності. Суспільству немає сенсу обирати з двох зол. Необхідно стати набагато кращими, ніж нинішня влада", - висловив сподівання Доній.

Водночас він відзначив, що нинішня парламентська опозиція є більш згуртованою, ніж опозиція у попередньому складі парламенту.
Суспільству немає сенсу обирати з двох зол. Необхідно стати набагато кращими, ніж нинішня влада

"Вже є співпраця між трьома основними політичними силами. Цього духу співпраці та боротьби не вистачало у попередній каденції Верховної Ради". - сказав Доній.

Народний депутат переконаний, що відсторонення Януковича від влади може відбутись лише за умови об'єднання зусиль парламентської опозиції та суспільства.

"Для перемоги необхідно мати не лише три опозиційні партії. До їх боротьби має долучитись все суспільство, яке набагато ширше ніж кілька політиків", - резюмував Олесь Доній.

Опозиціонер висловив переконання, що влада України зневажає українське суспільство так само, як і опозицію, і не припускає передачі влади внаслідок демократичних процедур.

"Нинішня влада мріє про увічнення свого існування і сподівається, що владу можна буде передати у спадок синам", - сказав Доній.

Народний депутат також висловив думку, що більша частина українського суспільства перебуває в опозиції до влади України.

"До суспільства іде повна зневага, яка виявляється, як у ставленні до політичної опозиції у Верховній Раді, де має місце неприйняття навіть суто процедурних рішень, які враховували б інтереси опозиції, так і на рівні демократичних процедур, які стосуються загалу", - сказав Олесь Доній.

Олесь Доній перебуває у США за сприяння Українського конґресового комітету Америки (УККА).

"Мета поїздки Олеся Донія до США — поліпшення розуміння сучасної політичної ситуації в Україні та звернення більшої уваги до програм і проектів Всеукраїнського комітету захисту української мови, у якому працюють суто добровольці", - йдеться у прес-релізі організатора візиту.

Під час зустрічей з українськими громадами США Доній збиратиме гроші для Всеукраїнського комітету захисту української мови.
XS
SM
MD
LG