Спеціальні потреби

Американці купують подарунки в останню хвилину


Американці купують подарунки в останню хвилину
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00
Direct link

Американці купують подарунки в останню хвилину

У вівторок мешканці США, і не тільки святкуватимуть чи не найбільше родинне свято в календарі – Різдво. І мільйони американців обміняються у цей день подарунками.

Втім, мало хто купує їх заздалегідь. Більшість американців відкладають покупки до останнього моменту. За даними досліджень споживацької активності, станом на минулий тиждень 132 мільйони американців ще не купили подарунки. Більшість з них заповнили супермаркети у суботу, яку у США називають «супер суботою». Одним з тих, хто купував в останній момент є Мері Мердок:

«Все просто прекрасно! Всі дуже доброзичливі! Та й атмосфера святкового сум’яття та поспіху мені дуже подобається», - говорить він.

За даними Національної асоціації роздрібної торгівлі, минулого тижня лише 11 відсотків американців придбали до свят все необхідне. Для решти 89 відсотків цими вихідними більшість магазинів та супермаркетів запропонували великі знижки. Рекламні плакати фактично волають «Купуй!».

«Це просто феноменально. Ми бачимо дуже вигідні пропозиції. Але це ще більше ускладнює наше завдання. Було би простіше, якби вибір був менший, або одна річ підходила всім. А так, треба гадати кому що подаруєш», - говорить Алекс Детенніс, який теж купував подарунки в останній момент. Його підтримує і споживач Стефані Блават:

«Все просто прекрасно! Всі дуже доброзичливі! Та й атмосфера святкового сум’яття та поспіху мені дуже подобається»
Мері Мердок,
купує в останній момент
«Атмосфера просто неймовірна, людям потрібно негайно придбати подарунки, а ще вони шукають гарних пропозицій, тож в магазинах дуже людно, але настрій у всіх – святковий!».

Різдво вже у вівторок. Втім, 10 відсотків американців, за даними вже згаданої Національної асоціації роздрібної торгівлі, нічого не купили навіть цими вихідними. За подарунками вони підуть буквально у переддень свята – понеділок. І вже за лічені години все куплене американцями потрапить до рук їх рідних та близьких. Заради їх посмішок та радості і варто було витрачатись.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG