Спеціальні потреби

Українці не хочуть до Митного союзу з Росією - результати опитування


Українці не хочуть до Митного союзу з Росією - результати опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00
Direct link

Українці не хочуть до Митного союзу з Росією - результати опитування

Лише 7 відсотків з тих, хто проголосував на нашому веб сайті вважають, що Україна повинна приєднатися до Митного Союзу. Переважна більшість 91 відсоток респондентів підтримують угоду про асоціацію з ЄС. 2 відсотки не змогли визначитися з відповіддю
Підсумки Теми тижня
Минулого тижня українські політики розгорнули публічну дискусію щодо того у яке економічне об'єднання варто рухатися Україні. Одна з пропозицій - вступити до Митного Союзу з Росією. Опононенти ж кажуть, що це питання - поза законом, оскільки законодавчо визначена європейська перспектива України. В Європі заявляють що не ратифікують угоду про асоціацію з ЄС, якщо Україна вступить до митного союзу з Росією.

У зв'язку з цим, Голос Америки звернувся із запитанням до вас, наших глядачів, Що краще для України: Митний союз чи угода про Асоціацію з ЄС?

Лише 7 відсотків з тих, хто проголосував на нашому веб сайті вважають, що Україна повинна приєднатися до Митного Союзу. Переважна більшість 91 відсоток респондентів підтримують угоду про асоціацію з ЄС. 2 відсотки не змогли визначитися з відповіддю.

Ця тема спровокували жваве обговорення на фейсбук сторінці Час-Тайму. Ось деякі характерні коментарі українців:

"Однозначно Асоціація з ЄС. Та за цієї влади нам її не бачити" - вважає Мирон Товстюк з Харкова.

"Чемне телятко дві матки смокче! Але чи стане хисту і розуму нашим політикам - питання", - пише на нашій веб-сторінці користувавач МММ з Києва

"Краще рухатися туди, де краще. Ті хто на власні очі бачив Росію і хоч яку-небудь країну ЄС - розуміють що тут немає навіть що зрівнювати. Хочу жити в цивілізованій країні", - коментує Андрій з Києва.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG