Спеціальні потреби

Янукович блефує. Він не хоче, щоб Захід лишив його на одинці з Путіним - Стівен Пайфер


Янукович блефує, потребує підтримки Заходу - Стівен Пайфер
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00
Через згортання демократії в Україні, Європа може залишити Київ на одинці із Росією, тиску якої український уряд не зможе протистояти
Згортання демократії в Україні може призвести до кризи Української державності. Про це у п’ятницю у Вашингтоні говорили учасники дискусії «Україна перед критичними викликами», яка пройшла в Інституті Брукінгса.

Доповідачами виступили провідні американські аналітики, які підбили підсумки роботи груп експертів, які аналізували виклики, які стоять перед Україною в сферах національної безпеки, енергетичної безпеки, освіти та національної ідентичності.

На думку доповідачів, джерело нинішніх проблем України знаходиться в самій країні, а можливості впливу на ситуацію з боку Заходу є обмеженими.

За словами колишнього посла США в Україні, аналітика Інституту Брукінгса Стівена Пайфера, згортання демократії в Україні може обернутися кризою держави. Через, погіршення стосунків з Європою та США, Київ залишиться на одинці із Росією, яка налаштована підпорядкувати Україну своєму впливу.

Відповідаючи на питання, Пайфер заявив, що уряд України блефує у стосунках із Заходом, коли удає, що готовий зблизитись із Росією, якщо Європа та США наполягатимуть на своєму. Думка української влади, що геополітична важливість України примусить Захід закрити очі на події в Україні Є помилкою каже Пайфер.

"Для Українського уряду, для Януковича та його кола, зближення із – поганий крок в загально економічному вимірі, у вимірі особистого бізнесу. Це також поставить під удар і суверенітет країни. "Поступки" заходу нічим таким Януковичу не загрожують. Тож, якщо Захід розуміє ситуацію, то назве позицію Януковича блефом", - говорить Пайфер.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG