Спеціальні потреби

Умови користування та політика конфіденційності

Умови користування та політика конфіденційност

Положення про конфіденційність


Адміністрація сайту не збирає особисту інформацію про Вас, коли Ви відвідуєте наш сайт, хіба що Ви самі добровільно надаєте нам інформацію про себе.

Правила публікації коментарів

Усі коментарі перед публікацією перевіряються. Редакція «Голосу Америки» докладає всіх зусиль, щоб перевірка і публікація коментарів займала не більше 48 годин, а частіше менше. «Голос Америки» вітає розумний діалог і не піддає цензурі коментарі з ідеологічних чи політичних мотивів. Редакція не вносить виправлення в коментарі – вона або оприлюднює їх у початковому вигляді, або не публікує зовсім.

Всі коментарі повинні відповідати наступним вимогам:

- Відповідати заданій темі.
- Не містити непристойних, вульгарних і лайливих виразів, агресивних висловлювань і інших неналежних речей.
- Не містити образ на чиюсь адресу, підбурювання або закликів до насильства.
- Мати звичайний текстовий формат без використання html та інших кодів.

Автоматичний збір і використання інформації

Якщо, відвідуючи наш сайт, Ви тільки читаєте або завантажуєте розміщені на ньому матеріали, інформація про це автоматично збирається і зберігається. Це не дає нам жодної особистої інформації про Вас. Автоматично збирається і зберігається інформація може носити наступний характер:

- Доменне ім'я (наприклад, "xcompany.com", якщо при виході в Інтернет Ви використовуєте приватний обліковий рахунок, або "yourschool.edu", якщо Ви використовуєте домен навчального закладу) і IP-адресу (номер, який автоматично присвоюється Вашому комп'ютеру при виході в Інтернет), використовуючи які, Ви входите на наш сайт.
- Вид браузера та операційної системи, що використовуються Вами при відвідуванні нашого сайту.
- Дата і час відвідування нашого сайту.
- Переглянуті сторінки.
- Якщо Ви перейшли на наш сайт по посиланню з іншого сайту – адреса цього сайту.

Використання особистої інформації, наданої Вами добровільноЯкщо Ви добровільно надали нам особисту інформацію про себе, пославши нам електронного листа, або заповнивши анкету при реєстрації на сайті, ми можемо використовувати цю інформацію для відповіді на Ваше повідомлення або при пошуку запитаної Вами інформації. Ми не збираємо особисту інформацію про відвідувачів нашого сайту в будь-яких інших цілях. Більше того, ми не використовуємо цю інформацію для створення картотек користувачів і не передаємо її будь-яким приватним організаціям. Ми також не використовуємо цю інформацію в комерційних цілях.

Ми можемо повідомити Вашу адресу електронної пошти іншій урядовій організації, тільки якщо Ваше питання має відношення до даної організації або якщо нас зобов'язує до цього закон. Крім того, ми можемо надати доступ до особистої інформації, включаючи адресу електронної пошти, якщо того вимагає запит з суду або Конгресу.

Інформація, зібрана для відстеження та індивідуалізації (Cookies)

Кукі (cookie) – невеликий файл, який передається веб-сайтом на Ваш комп'ютер і містить інформацію про Ваші відвідування. Ця інформація може надійти з Вашого комп'ютера тільки на той сайт, який направив кукі, ніякий інший сайт не може її запросити.

Існує два типи кукі: постійні і сеансові (тимчасові). Сеансові кукі зберігаються на Вашому комп'ютері, тільки поки відкритий браузер. Коли ви закриваєте браузер, вони видаляються. Постійні кукі зберігаються довше.

«Голос Америки» може використовувати сеансові куки з технічних причин – наприклад, для покращення навігації на сайті або для того, щоб дати Вам можливість використовувати сайт найбільш зручним для Вас способом. Деякі сайти «Голосу Америки» також використовують постійні кукі, які зберігаються і після закінчення чергового відвідування, дозволяючи Вам, наприклад, зберегти зручні для Вас налаштування. Всі сайти «Голосу Америки», що використовують постійні кукі, попереджають про це користувачів.

Персональна інформація, що міститься в постійних кукі або інших джерелах, ніколи не передається третім особам, які не мають права доступу до цієї інформації. Якщо Ви не хочете, щоб сеансові або постійні кукі зберігалися на Вашому комп'ютері, Ви можете відключити кукі в налаштуваннях Вашого браузера, однак це може відбитися на роботі деяких сайтів «Голосу Америки».

Умови надання інформації (Disclaimer)

Ми можемо розміщувати на нашому сайті посилання на сторонні сайти, які допомагають нам найбільш повно розкрити інформацію або ілюструють розміщений матеріал. Той факт, що ми даємо посилання на який-небудь зовнішній ресурс, не означає, що адміністрація повністю схвалює викладені там позиції або ідеї, а також не гарантує достовірність розміщеної там інформації. Посилання на комерційні сайти не означають, що адміністрація заохочує придбання рекламованих там товарів або послуг. На нашому сайті розміщуються посилання виключно на ті сайти, які функціонують на професійному рівні (тобто повністю і регулярно доступні для користувачів, не публікують неперевірену інформацію або ілюстрації непристойного змісту, тощо). На нашому сайті посилання не розміщуються з метою лобіювання якихось політичних інтересів.

«Голос Америки» не веде мовлення на території Сполучених Штатів. Наші програми, як і матеріали нашого сайту, орієнтовані на іноземну аудиторію. Американські теле-і радіокомпанії, що використовують таку ж назву, не мають відношення до даного міжнародного агентства теле- і радіомовлення або до електронного ресурсу VOANews.com.

Виправлення

Адміністрація сайту VOANews.com здійснює виправлення помилок наступним чином: якщо помилка є звичайною друкарською опечаткою, яка не впливає на розуміння сюжету і не спотворює факти, ми вважаємо виправлення такої помилки незначним фактом і робимо це без додаткових повідомлень. Якщо ж це серйозна фактична помилка, ми відзначаємо виправлене місце в тексті знаком «зірочка» (*), а в кінці матеріалу наводимо виноску, в якій зазначено, коли було внесено виправлення і який початковий текст. Тексти останніх новин ми можемо переписати кілька разів у міру уточнення інформації та розвитку подій. У таких випадках у зв'язку з актуальністю і терміновістю матеріалу ми не повідомляємо читачів про зміни в тексті, сподіваючись на розуміння того, що текст змінюється разом зі зміною ситуації.

Авторські права

Всі тексти, а також аудіо-та відеоматеріали, що публікуються на сайті і зроблені співробітниками «Голосу Америки» є громадським надбанням. У разі використання цих матеріалів повинно бути оформлене посилання на сайт voanews.com або на «Голос Америки» (Voice of America, VOA). Однак на сайті також можуть міститися аудіо-і відеоматеріали або зображення, право використання яких належить тільки компанії «Голос Америки». Такі матеріали не є суспільним надбанням і не повинні копіюватися, поширюватися, продаватися або публікуватися без відповідного дозволу з боку власника авторського права.

«Ассошіейтед Прес»: компанія «Голос Америки» володіє ліцензією агентства «Ассошіейтед Пресс» на використання фотографій та іншого ілюстративного матеріалу «АП». Всі матеріали «АП» позначені як власність агентства і не повинні копіюватися або розповсюджуватися без письмового дозволу «Ассошіейтед Прес». Фото-, відео-, графічні та текстові матеріали «АП» не повинні публікуватися, змінюватися, поширюватися прямо чи опосередковано будь-якими засобами масової інформації. Матеріали «АП» можуть зберігатися в комп'ютері тільки для приватного та некомерційного використання. «Ассошіейтед Прес» не несе відповідальності перед користувачами або третіми особами, які отримали інформацію Агентства; за затримки, помилки або неточності при передачі вищезгаданих матеріалів у разі несанкціонованого їх використання.

«Голос Америки» («Voice of America») і «voanews.com» є зареєстрованими товарними знаками, які не повинні бути використані в комерційних цілях без відповідного дозволу. Однак Ви можете використовувати графічний логотип voanews.com при розміщенні посилання на матеріали «Голосу Америки» на Вашому персональному сайті або особистій сторінці. Якщо Ви хочете створити таке посилання, будь ласка, зверніться за адресою askvoa@voanews.com.

XS
SM
MD
LG