Спеціальні потреби

Проблема у самому Трампі? Оглядачі у США коментують зміну очільника виборчого штабу президента Сполучених Штатів


Президент Дональд Трамп зробив перестановки в своєму передвиборчому штабі, замінивши керівника кампанії Бреда Парскейла на колишнього високопоставленого радника Біла Степіна.

«Я радий повідомити, що Біл Степін підвищений до ролі менеджера передвиборного штабу Трампа», - заявив Трамп через Facebook.

«Бред Парскейл, який був поруч зі мною довгий час і очолював нашу приголомшливу цифрову і інформаційну стратегію, буде і далі займатися цим в якості старшого радника штабу», - додав він.

За останніми опитуваннями у США, Трамп поступається за популярністю своєму конкуренту, екс-віце-президенту США Джо Байдену. Репортер видання The New York Times Пітер Бейкер пов'язує заміну Паскейла із низькими рейтингами Трампа, і відзначає, що звільнення стало несподіванкою для Парскейла.

Американські оглядачі та медійники висловлюють сумнів, що перестановки у штабі вирішать проблеми рейтингу Трампа.

"Парскейл не проблема. Трамп не слухає радників. Він досі веде себе так, ніби він попереду; люди навкола кажуть йому, що рейтинги зміняться... і він відмовляється визнати, що його виборчу кампанію неможливо вести так, як на виборах 2016-го року, бо він зараз змагається із значно менш непопулярним суперником, ніж Гілларі Клінтон, і що йому доведеться підлаштовуватися під обмеження під час пандемії", - пише видання Politico.

Між тим звільнення Паскейла назвав вірним кроком журналіст видання New Yorker Айзек Чотінер.

"Я великий прихильник Бреда Парсейла, але він не сприяв президенту США. На щастя, Біл Степін це поважна людина, якій президент Трамп довірить завдання транслювати громадськості рішучу модель урядування. Пам'ятайте: Державна поілтика, а не політиканство. Єдність, а не розбрат. Це крок у вірному напрямку", - твітує журналіст.

Як повідомляв "Голос Америки", конгресвуман-демократка Елісса Слоткін раніше назвала "неточними" опитування громадської думки, які вказують, що Дональд Трамп значно поступається за рівнем підтримки з боку виборців Джо Байдену. Про це конгресвумен заявила виданню Politico.

"Послухайте, якщо хтось скаже мені, що здатен точно назвати значні події протягом решти цього року, я заплачу йому тисячу доларів, - заявила Слоткін. - Не думаю, що результат цих виборів гарантований для будь-кого. Я благаю людей ігнорувати опитування. Вони просто показник певних настроїв на даний момент. А 2020-й рік навчив нас, що статись може будь-що".

Коментарі Слоткін прозвучали не тлі опитувань у США, які загалом відзначають, що більшість американських виборців надають перевагу екс-віце-президенту США Джо Байдену у змаганні із чинним президентом США Дональдом Трампом. Подекуди відрив Байдена наближається до 10%.

Дивіться також: Український гімнаст Cirque du Soleil після скасування шоу повернувся в Україну та розвиває власну справ

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG