Спеціальні потреби

У Пуерто-Ріко оголосили надзвичайну ситуацію через поширення вірусу зіка


Президент США Барак Обама оголосив режим надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров’я на території Пуерто-Ріко через спалах захворювання вірусом зіка, повідомляє Міністерство охорони здоров’я США.

На півострові вже налічується понад 10 тисяч інфікованих, серед яких багато вагітних жінок. Фактична кількість хворих може бути набагато більшою, оскільки хвороба часто проходить без симптомів. Лікарі побоюються, що до кінця року вірусом зіка може заразитися чверть населення острівної держави.

ВООЗ у лютому оголосила швидке поширення вірусу зіка глобальною надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров’я. Захворювання поширюється переважно через комарів, але в рідкісних випадках також може передаватися через секс.

У більшості випадків хвороба зіка викликає легкі симптоми, такі, як лихоманка і висип, але цей вірус також спроможний спричинити серйозні вроджені дефекти в дітей, якщо на хворобу перехворіє мати в час вагітності, чи рідкісний неврологічний синдром, який може призвести до смерті або тимчасового паралічу.

Пуерто-Ріко – вільно асоційована держава під управлінням США.

Дивіться також: Війна з комарами у США: Флорида стала передовою фронту

Ось так ветеранів з протезами наближають до повного відновлення у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

XS
SM
MD
LG