Спеціальні потреби

Жінки-лобісти в США були ефективнішими за чоловіків в 2017 - Legistorm


Можливо 2017 був "роком собаки" за китайським календарем, але на K Street (вулиці, де зосереджені основні лобістські фірми в США) – це рік жінки, зазначає видання Legistorm, аналізуючи результати лобістської діяльності в 2017 році.

4 387 жінок зареєструвались в якості лобістів федерального уряду, що є найбільшим показником в історії. Це більше ніж в 2016, коли 4166 жінок становили майже 36 відсотків всіх зареєстрованих лобістів.

Жінки також були більш успішними в генеруванні виручки в результаті лобізму, ніж чоловіки-лобісти, зазначає видання. Як і раніше, дані про лобізм за 2017 рік вказували, що контракти, де було задіяно одну, дві, або три жінки приносили більше грошей, ніж контракти з рівноцінною кількістю чоловіків.

Наприклад, в четвертому кварталі 2017 року, контракт, де єдиним лобістом була жінка, в середньому генерував 35 720, що на 20 відсотків більше ніж контракт з єдиним лобістом - чоловіком.

Дивіться також: Росія витрачає на лобізм у Вашингтоні значно більше, ніж Україна - експерт з урядових зв'язків у США Макконнелл. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG