Спеціальні потреби

Після 7-бального землетрусу на Алясці сталося ще 194 поштовхи


Потужний землетрус стався на півдні Аляски вранці у п'ятницю, вразивши найбільше місто в штаті – Анкоридж. Землетрус потужністю 7 балів розбив дороги та будівлі і перервав електропостачання, проте про смертельні випадки, або серйозні травми серед населення не повідомляється.

Землетрус ударив приблизно за 13 км на північ від Анкориджа. В цьому місті проживає 300 тисяч осіб, що становить близько 40 відсотків населення Аляски.

Після потужного землетрусу впродовж наступної доби Аляска зазнала щонайменше 194 менших землетрусів – поштовхів, повідомляє CNN із посиланням на Геологічну службу США.

Громадські школи та багато бізнесів в Анкориджі зачинилися рано. Найбільше постраждали дороги та мости, але загалом місто вберегло інфраструктуру від значної шкоди, повідомляють посадовці.

Вертольоти та дрони оцінювали інфраструктуру по всьому регіону. Сейсмологи прогнозують більше поштовхів, передає CNN.

Протягом минулого сторіччя в цьому регіоні було зареєстровано лише 15 - 16 землетрусів потужністю 6 і більше балів, зазначає американський геофізик Браян Кілґор.

Майкл Вест, державний сейсмолог штату Аляска, назвав цей землетрус найбільш значним в Анкориджі з 1964 року, інформує CNN.

Дивіться також: Середня тривалість життя у США зменшується

Середня тривалість життя у США зменшується. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:50 0:00

XS
SM
MD
LG