Спеціальні потреби

“Запитайте у Пригожина” – Зеленський в ООН закликав утриматись від домовленостей з Путіним


Президент України Володимир Зеленський застуріг від домовленостей з прехидентом Росії Володимиром Путіним під час виступу у штаб-квартирі ООН 19 вересня 2023 р. TIMOTHY A. CLARY/AFP
Президент України Володимир Зеленський застуріг від домовленостей з прехидентом Росії Володимиром Путіним під час виступу у штаб-квартирі ООН 19 вересня 2023 р. TIMOTHY A. CLARY/AFP

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на 78-їй Генасамблеї ООН у Нью-Йорку заявив, що йому відомо про “тіньові” спроби домовленостей з Росією і застеріг не вірити президенту Росії Володимиру Путіну.

Зеленський закликав країни-члени ООН спільно протистояти агресору та додав: “Мені відомо про спроби деяких тіньових справ за лаштунками. Але злу вірити не можна”.

“Запитайте у Пригожина, чи можна довіряти обіцянкам Путіна”, – пожартував Зеленський.

“Поки Росія штовхає світ до “останньої війни”, Україна робить усе, щоб після російської агресії ніхто у світі не наважився напасти на жодну державу”, – сказав президент України.

Як повідомляв Голос Америки, президент України Володимир Зеленський заявив світовим лідерам на Генеральній асамблеї ООН, що Росія показала своїми агресивними діями, що вона заслуговує на ядерне роззброєння. “Терористи не мають права володіти ядерною зброєю”, - сказав він.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG