Спеціальні потреби

Конгрес США розглядатиме законопроект щодо України


конгресмен Брендан Бойл
конгресмен Брендан Бойл

"Добре, що керівництво Республіканської партії в Палаті представників погодилось внести до порядку денного голосування з мого законопроекту, що має підтримку в обох партіях і допоможе Україні захистити свою кібербезпеку від російської агресії". Так привітав конгресмен Брендан Бойл включення до порядку денного Конгресу законопроекту зі зміцнення співпраці між Україною та США в сфері кібербезпеки.

Він пожартував: "Очевидно, що мій законопроект стане найбільшою новиною в Філадельфії цього тижня". Через приголомшливий виграш філадельфійської команди в суперкубку з американського футболу цими вихідними, основна увага там, скоріш за все, буде прикута саме до спортивних подій.

Конгресмен Бойл вніс до Конгресу законопроект про співпрацю з Україною в сфері кібербезпеки минулого року і тільки тепер його було включено до порядку денного Конгресу. "Цей законопроект, зміцнить співпрацю в кіберсфері з нашим близьким союзником Україною, яка була ціллю кібернападів Росії", - прокоментував конгресмен Бойл.

Він висловив сподівання, що голосування в Палаті представників може відбутись вже сьогодні. Для того, щоб набути сили закону, законопроект має бути затверджено Палатою представників, Сенатом та підписано президентом США.

Дивіться також: Полторак каже, що у військових "все є"

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG