Спеціальні потреби

Держдеп закликає припинити обстріли біля сховища хлорного газу на Донбасі


"Цими днями під обстрілами на сході України перебувають дві фільтрувальні станції води", - заявила прес-секретар Держдепартаменту Гедер Науерт на брифінгу для преси у вівторок.

Це – особливо небезпечно, вважає Науерт, тому що деякі снаряди влучають на відстані 50 метрів від баків, де зберігається хлорний газ.

Керовані Росією сили ніколи повністю не дотримувались припинення вогню
Гедер Науерт

"Якщо снаряди влучать у бак, це призведе до отруєння газом працівників на станціях, а також, можливо, і мешканців навколишніх містечок, і порушить поставки чистої питної води в цьому районі", - заявила Науерт.

Вона наголосила на тому, що Мінські домовленості закликають повністю припинити вогонь по всій контактній лінії.

"Керовані Росією сили ніколи повністю не дотримувались припинення вогню", - заявила вона, закликавши "керовані Росією сили дотримуватись справжнього припинення вогню і особливо припинити обстріли навколо фільтрувальних станцій та вивести важке озброєння на узгоджені лінії".

"Ми також закликаємо Україну проявляти стриманість і робити все можливе для втілення Мінських домовленостей", - наголосила Науерт.

Дивіться також: Час-Тайм. Церемонія вшанування жертв Голодомору у Вашингтоні

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG