Спеціальні потреби

Саакашвілі з Роттердама обіцяє продовжити боротьбу


Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив журналістам, що він продовжуватиме боротьбу.

"Ми збираємось продовжувати боротьбу", - сказав Саакашвілі у короткому коментарі AFP біля офісу Служби імміграції та натуралізації в Роттердамі.

Саакашвілі знову назвав дії української влади "грубим викраденням".

Саакашвілі, який одружений з громадянкою Нідерландів, приїхав до цієї країни, після того, як його видворили з України.

Колишнього президента Грузії вже було позбавлено як грузинського так і українського громадянства, що залишило його без держави.

12 лютого соратники Саакашвілі заявили про його затримання невідомими в центрі Києва. У СБУ, Генпрокуратурі і поліції Радіо Свобода повідомили, що Саакашвілі не затримували.

З повідомлення ДПСУ випливає, що Саакашвілі вислали до Польщі, звідки він, не проходячи контролю, прибув до України у вересні 2017 року,

У липні 2017 року Міхеїл Саакашвілі указом президента України втратив українське громадянство. Чинність його закордонного паспорта громадянина України після втрати громадянства скасована.

Саакашвілі 10 вересня 2017 року потрапив на територію України, не пройшовши прикордонного контролю. У вересні суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. Крім того, суд відмовив Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

Проти Саакашвілі порушена низка кримінальних справ у його рідній Грузії, яка вже тривалий час домагається від України його видачі.

Дивіться також: Час-Тайм. Запровадити нові санкції щодо Росії закликають Трампа сенатори-демократи

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG