Спеціальні потреби

Військові сили Ємену відбили в бойовиків місто Джаар


За повідомленням влади Ємену та очевидців, урядові війська відновили контроль над ключовим опорним пунктом аль-Кайди на півдні країни після боїв внаслідок яких загинуло щонайменше 20 бойовиків і чотири солдати.

Влада та мешканці міста Джаар повідомили, що єменські військові і їх племінні союзники здійснили повітряний напад на місто, змушуючи аль-кайдівців залишити район, який вони захопили понад рік тому. Відтак солдати в’їхали в Джаар і відкрили головний шлях, який сполучає провінцію Аб’ян з південним портовим містом Аден. Мешканці святкували повернення урядових військ пострілами в повітря.

Як повідомляють очевидці, бойовики залишили для мешканців листівки з проханням вибачити їм за збройний конфлікт, який тривав понад рік часу. Вони втекли на схід до міста Шукра.

Аль-Кайдівці захопили контроль над низкою населених пунктів в Аб’яні, включно з містами Джаар, Зіджібар та Шукра минулого року, коли уряд був зайнятий придушенням повстання проти тодішнього президента Алі Абдалли Салеха. Його наступник Абед Раббо Мансур Гаді розгорнув підтримувану США наступальну операції для відновлення урядового контролю над цими районами.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Лондон не змінив свою позицію щодо Storm Shadow. Деталі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00
XS
SM
MD
LG