Спеціальні потреби

На півдні Ємену в сутичках загинуло 98 солдатів та екстремістів


Поранених солдатів забирають з місця збройної сутички
Поранених солдатів забирають з місця збройної сутички

У Ємені офіційні особи повідомили, що в результаті запеклих боїв між урядовими силами і екстремістами аль-Кайди на півдні країни загинуло щонайменше 78 солдатів і 20 бойовиків.

Сутички спалахнули в неділю в провінції Аб’ян, коли екстремісти підірвали кілька заміновних автомобілів і захопили військовий аванпост неподалік міста Зінджибар. Офіційні особи заявили, що військовий госпіталь ледь давав собі раду з убитими і пораненими військовими.

Офіційні особи сказали, що з бази, яку атакували екстремісти, вони забрали броньовані машини, артилерійську зброю, бойові автомати і ракети. Опісля частина викраденої зброї була застосована проти солдатів.

Екстремісти аль-Кайди захопили контроль на Зінджибаром у травні минулого року, коли єменський уряд був зайнятий придушенням загальнонаціональних протестів проти автократичного правління колишнього президента Алі Абдулли Салеха. Тепер урядові сили намагаються повернути собі контроль над містом.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG