Спеціальні потреби

У столиці Ємену проходить акція «День гніву»


У столиці Ємену проходить акція «День гніву»
У столиці Ємену проходить акція «День гніву»

Десятки тисяч прихильників і противників єменського уряду зібралися у різних частинах столичної Сани для участі в акції, яку опозиція називає «Днем гніву».

Опоненти президента Алі Абдалли Салеха провели свій мітинг на території Університету Сани, де відбулася найвелелюдніша з усіх демонстрацій, на які учасників надихнули акції протесту у Тунісі та Єгипті.

Прибічники президента Салеха влаштували марш вулицями ділової дільниці Сани. Вони несли плакати з написами, звинувачуючи антиурядових демонстрантів у спробі дестабілізувати країну.

У середу, виступаючи у парламенті, президент Салех повідомив, що він не намагатиметься продовжити свій президентський термін, який вигасає 2013 року і, що його син не має наміру перебрати владу.

Салех, який керує Ємином протягом 32 років, також закликав до скасування всіх планованих демонстрацій.

Опозиція привітала рішення президента, проте заявила, що продовжуватиме акції протесту. Поки що, опозиційні сили не вимагають відставки Салеха, проте домагаються реформ і мирної передачі влади - шляхом виборів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00
XS
SM
MD
LG