Спеціальні потреби

У Ємені загинуло ще п’ятеро протестувальників


Демонстрант, поранений під час заворушень у столиці Ємену Сані
Демонстрант, поранений під час заворушень у столиці Ємену Сані

На хвилі відновлених антиурядових протестів у Ємені загинуло щонайменше п’ятеро демонстрантів. Очевидці кажуть, що озброєні особи, віддані президенту Алі Абдуллі Салеху, обстріляли протестувальників, які незадоволені з того, що угода про передачу влади звільняє Салеха від будь-якої кримінальної відповідальності.

Криваві сутички в Сані сталися через несповна день після того, як президент Салех та лідери опозиції підписали довгоочікувану угоду про передачу влади віце-президенту Абеду Рабо Мансуру Гаді. Угода також закликає до проведення дострокових президентських виборів.

Король Саудівської Аравії Абдулла високо оцінив угоду, кажучи, що Ємен покінчив з минулим і розпочинає новий розділ історії. Церемонія підписання угоди відбулася в середу в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Державний секретар США Гілларі Клінтон заявила, що угода означає значний крок вперед для єменського народу і закликала всі сторони стриматись від насильства. Вона також закликала єменські органи влади провести гідні довір’я президентські вибори протягом наступних 90 днів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG