Спеціальні потреби

Салех просить прихильників влаштувати у п’ятницю мітинг «солідарності»


Антиурядовий протест у столиці Ємену
Антиурядовий протест у столиці Ємену

Президент Ємену Алі Абдулла Салех закликає своїх прихильників, щоб вони прийшли на мітинг у Сані, де активісти опозиції вже протягом двох місяців влаштовують протести з вимогою, щоб він подав у відставку.

Державне інформаційне агентство Саба повідомило, що на мітинг «солідарності», до якого на п’ятницю закликав Салех, до столиці вже прибуло багато людей, включно начальниками племен, духівниками, відомими представниками громадянського суспільства, молоддю і фермерами.

Тимчасом у четвер тисячі противників Салеха влаштували протести в Сані та інших містах, з вимогами негайного припинення його 32-річного правління.

До протестувальників у Сані приєдналося кілька армійських офіцерів. Це найновіший приклад хвилі втеч єменських військових, політиків і дипломатів, які останніми тижнями виступили проти Салеха.

Антиурядові активісти також звинувачують Салеха у відповідальності за вбивство його прихильниками опозиційних протестувальників.

Президент Салех запропонував, що він передасть владу після нових виборів, можливо, ще перед закінченням поточного терміну у 2013 році, однак опозиція відкинула цю пропозицію.

Відео - найголовніше

Як в НАТО оцінюють перебіг бойових дій в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:09 0:00
XS
SM
MD
LG