Спеціальні потреби

Вибух на заводі боєприпасів у Ємені убив щонайменше 78 людей


Прихильник президента Ємену Алі Абдаалли Салеха
Прихильник президента Ємену Алі Абдаалли Салеха

У Ємені офіційні особи повідомили, що в результаті вибуху на заводі боєприпасів, який грабували цивільні, убив щонайменше78 людей. Десятки були поранені. Вибух стався в понеділок на заводі неподалік містечка Джаар у південній провінції Аб’ян. Навколишні мешканці грабували боєприпаси з заводу, на який день раніше здійснили атаку ісламські екстремісти, що пізніше перебрали контроль над районом. Екстремісти сконфіскували боєприпаси, після чого на завод прибули грабіжники. Тому неясно, що спричинило вибух. Лікарі кажуть , що багато людей отримали опіки.

Єменські офіційні особи повідомили також, що в неділю в місті Джаар сили безпеки обмінялися вогнем з ісламськими екстремістами. В сутичці загинув солдат.

Ці події сталися в час, коли президент Ємену намагається врегулювати дедалі серйознішу політичну кризу. Опозиція влаштовує щоденні протести з вимогою, щоб він подав у відставку після 32 років перебування при владі Сили безпеки не лише намагаються придушити протести опозиції, вони також борються з екстремістами аль-Кайди, які використовують ті райони країни, куди не сягає влада уряду, щоб атакувати урядові війська та західні інтереси.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG