Спеціальні потреби

Генсекретар ООН зустрівся з Яценюком і Дещицею


Прем’єр Арсеній Яценюк з генеральним секретарем ООН Пан Ґі Муном
Прем’єр Арсеній Яценюк з генеральним секретарем ООН Пан Ґі Муном
У четвер генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун зустрівся з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком та в.о. міністра закордонних справ Андрієм Дещицею. Генсекретар висловив глибоке занепокоєння розвитком подій в Україні, зокрема щодо загострення кризи в Криму і повідомлень про посилення напруженості на сході України.

Генеральний секретар підкреслив, що за останні дні і тижні були активізовані дипломатичні зусилля, але всі сторони повинні постаратися розрядити напруженість, утриматися від різких заяв і знайти шляхи мирного врегулювання кризи.

Він закликав прем'єр-міністра і в.о. міністра закордонних справ продовжувати намагатися налагодити прямий діалог з Росією і високо оцінив самовідданість, виявлену ними до цих пір в цей важкий період в історії України. Він також звернув увагу прем'єр-міністра на те, що Україною необхідно управляти на основі принципів залучення усього суспільства, і прагнути до єдності в країні, де у всіх будуть однакові можливості, в тому числі меншин.

Пан Ґі Мун і його співрозмовники також обговорили місію в Україні помічника генерального секретаря з прав людини Івана Симоновича.

Генеральний секретар підкреслив, що Статут ООН повинен служити основою для ведення спільних дій, спрямованих на мирне врегулювання кризи в Україні. За словами Пан Ґі Муна, повинні взяти верх принципи, на яких заснований цей статут, - принципи суверенітету, територіальної цілісності, мирного врегулювання суперечок і повної поваги до прав людини.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія США: Політичні гасла. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG