Спеціальні потреби

Яценюк: Прийшов час дій! Час слів завершився!


У середу у Конгресі США відбудуться слухання щодо подій в Україні.

Опозиція надсилає на слухання своїх представників, щоб поінформувати американських законодавців про порушення з боку українських посадових осіб та силовиків. Про це лідер ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив у неділю з трибуни на Євромайдані:

«Сполучені Штати Америки готові надати всецілу підтримку українському народу, який мирно бореться за свої права. У нас є ключове звернення до наших західних партнерів: прийшов час дій. Час слів завершився. Перший, хто повинен бути в списку на санкції Заходу, це міністр внутрішніх справ Захарченко і вся їхня банда, яка давала команду бити людей. І з цим ми їдемо на Захід. Також прошу проголосувати і прийняти рішення і доручити Борису Тарасюку відбути до Сенату Сполучених Штатів Америки з одним зверненням: ввести санкції проти міністра внутрішніх справ Захарченка і свори, яка порушує закон і Конституцію. Хто за?»
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG