Спеціальні потреби

Найбільше розчарування українців - Янукович


Експерт побачив у Азарова профнепридатних
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00
Direct link

Експерт побачив у Азарова профнепридатних

Українці вважають президента Віктора Януковича найбільшим розчаруванням 2012 року. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" спільно з соціологічною службою Центру ім.Разумкова.

Віктор Янукович у рейтингу розчарувань набрав 15,7%. За ним іде Микола Азаров - розчаруванням року його назвали майже 12%. Слабким називають щойно сформований український уряд і західні експерти.

Так, старший дослідник Інституту міжнародної економіки ім.Пітерсона Андерс Аслунд вважає, що новий уряд є слабким оскільки політично орієнтується на вузьку частину еліти і, таким чином, йому буде важко управляти. Експерт вважає, що уряду не вдасться вивести Україну з міжнародної ізоляції і навряд чи вдасться вирішити фінансову кризу в країні. Андерс Аслунд також вважає багатьох членів уряду професійно непридатними.

Зокрема нездатним займати високі посади він називає першого віце-премєра Арбузова. Експерт вважає, зокрема, що ініціатива ввести податок на продаж валюти та інші кроки з регулювання ринку цінних паперів шкодять економіці України:

«Сергій Арбузов, серйозно себе дискредитував з пропозицією оподаткування обміну валют. Такі речі робити просто не можна, принаймні з таким високим податком. Можливо, можна ввести низький податок, наприклад 1 відсоток. Людина, яка показала себе настільки економічно некомпетентною, не може займати жодної високої посади», - заявив Аслунд.

А українці загалом незадоволені своїм економічним становищем. Більшість, майже 52%, вважають, що у 2012 році економічне становище України змінилося в гірший бік.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG