Спеціальні потреби

Байден говоритиме з Росією про членство в CОТ


Віце-президента США Джо Байден, його онука Фіннеган та жінка Джилл в аеропорту Внуково. Байден прибув до Росії у вівторок щоб покращити відносини між двома країнами.
Віце-президента США Джо Байден, його онука Фіннеган та жінка Джилл в аеропорту Внуково. Байден прибув до Росії у вівторок щоб покращити відносини між двома країнами.

Віце-президент США Джо Байден перебуває в Росії із дводенним візитом спрямованим на покращення відносин між США та Російською Федерацією.

Він прилетів у вівторок після відвідин Гельсінкі, столиці Фінляндії, до якої завітав у рамках свого європейського турне трьома європейськими країнами.

У середу, Байден має зустрітись із президентом Росії Дмитром Медведєвим. Пізніше, у четвер, у нього відбудеться зустріч із прем’єр-міністром Росії Володимиром Путіним.

Перемовини, що мають на меті зміцнення відносин між США та Росією, будуть присвячені протиракетному захисту Європи та членству Росії у Світовій організації торгівлі.

Під час візиту, віце-президент Байден зустрінеться із бізнес-лідерами у Сколково, зоні за межами Москви, де Кремль планує розбудовувати центр високих технологій. Очікується, що Байден буде головувати на підписанні угоди між американським авіавиробником Boeing та російським Аерофлотом.

Байден покине Москву у п’ятницю. Після чого зробить коротку зупинку в столиці Молдови, звідки повернеться до Вашингтона.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG