Спеціальні потреби

На світових біржах різко понизився курс цінних паперів


На азійських, європейських та американських біржах у вівторок різко понизився курс цінних паперів. Інвестори занепокоєні, що криза із заборгованістю в Європі і напруженість між Північною і Південною Кореєю може завдати шкоди економіці.

Індекси провідних цінних паперів у Токіо і Гонконгу впалим на понад три відсотки, тоді як в Європі понизились на приблизно два з половиною відсотка або навіть і більше, а американські втратили півтора відсотка своєї ціни.

Занепокоєні інвестори продавали євро і шукали гарантій безпеки в американському доларі. В результаті того на понад два долари впала ціна нафти за барель.

Тенденція на ринках була частково спричинена повідомленнями, що північнокорейський лідер Кім Чен Ір привів свої збройні сили до вищого рівня бойової готовності після того, як Південна Корея звинуватила свого північного сусіда в затопленні південнокорейського корабля.

Напруженість між корейськими державами додалась до європейських проблем із заборгованістю, зокрема у випадку Греції та деяких інших країн. Проблема загострилась після того, як у понеділок Міжнародний валютний фонд закликав Іспанію провести реформи свого ринку праці і банківського сектора. Іспанські офіційні особи щойно закінчили процес встановлення контролю над банком на грані банкрутства.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG