Спеціальні потреби

Жіноча збірна США з футболу розраховує на третє поспіль золото у Лондоні


Американська збірна з жіночого футболу взяла золото під час обох попередніх Олімпіад. Саме на найкращий результат вони, як і їх фанати, розраховують і цього разу під час Олімпіади у Лондоні. А поки що команда інтенсивно тренується в олімпійському таборі в Принстоні, штат Нью-Джерзі.

Американська жіноча збірна з футболу вважається найсильнішою у світі, попри поразку у матчі з Німеччиною на минулорічному Чемпіонаті світу. Американки отримали золото як на Олімпіаді в Афінах, так і в Пекіні. Тренер Піа Сундхаґе каже, що команді подобається працювати під тиском високих сподівань з боку вболівальників:

Чудово, що наші фанати очікують від нас лише перемоги. Я вважаю, цілком можливо отримати третє золото поспіль
Тренер Піа Сундхаґе
Піа Сундхаґе каже, що з 18 спортсменок в нинішній команді 11 мають досвід олімпійських змагань:

«Сьогодні ми потужна команда. Приготування проходять чудово. Кожна спортсменка має особливий набір навичок. Хтось має швидкість. Інші володіють ідеальною технікою. У нас є молоді спортсменки. Залишилось все це скласти до купи до початку ігор у Лондоні».

21-річна Алекс Морґан готується до свого олімпійського дебюту. Після приголомшуючої гри на минулорічному Чемпіонату Світу їй запропонували позицію форварда в олімпійській збірній:

«Я в захваті, що мене оточуватимуть сотні найкращих атлетів світу. Всі вони працювали все своє життя, щоб потрапити на Олімпіаду. Так що всі ми знаємо, через що довелось пройти кожному з нас, на які жертви довелось піти, щоб дійти сюди. Це насправді захоплююче почуття».

Перша гра змагань з футболу відбудеться за два дні до офіційної церемонії відкриття Олімпіади 25-го липня.
Сундхаґе, каже, що останнім часом рівень конкуренції в жіночому футболі значно виріс:

«Я можу впевнено сказати, що на цій Олімпіаді кілька команд розраховують на золото. Це дуже відрізняється від 1991-го року, коли пройшов перший Чемпіонат Світу з жіночого футболу. У нас багато гарних команд, всі мають власний неповторний стиль, мені це дуже до вподоби».

А американські вболівальники, які приїжджають подивитися на передолімпійські тренування на майданчику у Нью-Джерзі, впевнені, що їх команда обов’язково привезе додому золото.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG