Спеціальні потреби

Морґан Вільямс: Україні потрібна багатовекторність в економіці


Коментуючи нещодавню активність в українсько-російських стосунках, президент Бізнес ради Україна-США Морґан Вільямс відзначив, що сильне зміщення акценту економічних взаємин у сторону Росії не обов’язково є виграшною стратегією для інтересів України:

«Президент Янукович сам говорив, що хоче, щоб Україна залишалася на перетині шляхів. Щоб Україна мала відносини на рівних і зі Сполученими Штатами, і з Європейським Союзом, і з Росією. І він повинен продемонструвати це у своїй економічній політиці. Є багато міжнародних компаній, які хотіли б працювати з Україною… Тому важливо, щоб президент утримував цей баланс між цими трьома сторонами, але поки цей баланс не дотримується».

На думку Морґана Вільямса, Росія користується зараз політичною ситуацією в Україні, щоб реалізувати певні свої національні інтереси:

«Очевидно, Росія виступає зараз з позиції економічної сили і вона знає, як її використовувати не лише для економічної вигоди, але і для політичних цілей. Вражає, скільки Путін висунув пропозицій, що було великою несподіванкою для Заходу, і як швидко він рухається, пропонуючи Україні співпрацю в різних промислових секторах, яким важко вижити в умовах кризи і які потребують допомоги. Отож, Захід повинен звернути на це більше уваги і бути цим занепокоєний. І так само міжнародна бізнес-спільнота хотіла б бачити рівновагу і рівне поле для конкуренції, і хотіла б, щоби Україна рухалась вперед, співпрацюючи з усіма, а не віддавала перевагу лише якійсь одній країні».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG