Спеціальні потреби

Конгресмен Вінер заперечує, що він розіслав непристойне фото


В американській політиці – ще один скандал на сексуальному підґрунті. На адреси мережі Твіттер майже двохсот прихильників конгресмена-демократа Ентоні Вінера прийшла дивна фотографія – зображення стегон чоловіка з трохи приспущеною нижньою білизною. Конгресмен, чиє прізвище англійською означає саме те, що виглядає з-під цієї білизни, каже, що його сторінку викрали хакери та по-злому пожартували.

Це викликало захоплення в американських журналістів. Вечірні випуски новинних програм змагалися у дотепності з гумористами. «Ентоні Вінер розіслав усім своє ім’я у вигляді фото», – заявила Даян Соєр у вечірньому випуску телеканалу АВС. «Він не може з певністю стверджувати, чия ця чоловіча білизна – його чи ні», – з серйозним виглядом обличчя повідомив Вольф Блітцер на CNN.

Фотографія була розіслана зі сторінки Твіттер конгресмена Ентоні Вінера вночі у п’ятницю. Вона була розміщена у публічному доступі, але адресована до студентки із Сіетла. Дівчина каже, що з конгресменом особисто не знайома та навіть не встигла побачити фотографії перед тим, як вона була видалена. Фахівці кажуть, що помилитися та зробити зображання, що має бути побачене однією людиною, доступним для усіх – дуже просто.

«Дуже легко зробити помилку на Твіттері. Все, що треба, це – один натиск. Не так важко і зламати чиюсь Твіттер-сторінку», – каже Ноа Шактман, редактор журналу «Wired», що пише про комп’ютери та новітні технології у сфері комунікацій.

Саме це і сталося, стверджує Ентоні Вінер: «Я не слав цього твітта. Моя система була викрадена хакерами. Це – злий жарт. Я вже звик, що люди жартують з мого прізвища».

Утім Вінер не відкидає, що на фотографії може бути зображений саме він:

«Я не хотів би остаточно стверджувати, тому що ми не знаємо, чи система була викрадена і чи щось у фотографії було змінено. Приватна компанія, що займається кібер-безпекою, спробує розібратися, що сталося. Подивимось, що вони скажуть».

Але до правоохоронців конгресмен звертатися не поспішає:

«Чи ми дійсно хочемо витрачати гроші платників податків на масштабне розслідування цієї справи? Я так не думаю».

У Конгресі Вінер відрізняється гарним почуттям гумору та бурхливим темпераментом. Він представляє місто Нью-Йорк та навіть вважається ймовірним кандидатом на посаду мера міста. Чи додасть цей скандал голосів Ентоні Вінеру – не відомо. Але на Твіттері, за цих кілька днів, кількість його прихильників зросла з близько двохсот осіб до майже шістдесяти тисяч.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG