Спеціальні потреби

У столиці США знову відкрили пам'ятник Джорджу Вашингтону


Пам'ятник першому президенту США - один із найвизначніших символів американської столиці - знову відкритий для відвідувачів. Реставрація завершилася майже через три роки після рідкісного для цієї частини країни землетрусу, в результаті якого пам'ятник отримав значні ушкодження.

На церемонії відкриття, що відбулася в понеділок 12 травня, звучали промови й пісні. Чи не кожен з численних присутніх хотів бути серед перших, кому припаде можливість піднятися на ліфті на самий верх 169-метрового обеліска, на відновлення якого витратили 15 мільйонів доларів.

Промовці говорили про пам'ятник, що символізує американські ідеали. Серед присутніх на церемонії відкриття була міністр внутрішніх справ Селлі Джуелл, яка розрізала символічну стрічку.

Пам'ятник першому президенту США - найвища споруда американської столиці. До землетрусу щороку її відвідувало до 600 тисяч людей.

У серпні 2011-того після землетрусу на пам’ятнику утворилися тріщини. Протягом несповна трьох років реставратори ретельно відновлювали кожен пошкоджений камінь.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG