Спеціальні потреби

США планують у 2019 фінроці витратити на військові потреби 717 млрд доларів


Серед пріоритетів - стримування РосіїУ Палаті представників Конгресу США оприлюднені деякі деталі нового законопроекту з питань оборонної політики. На військові потреби пропонується виділити 717 мільярдів доларів. Серед пріоритетів військових асигнувань - програми, спрямовані на стримування Росії і Китаю.

Наступного тижня Комітет з питань збройних сил Палати представників почне обговорення проекту Закону про національну оборону, які визначає рівень і пріоритети військових витрат США на 2019 фінансовий рік. Повний текст законопроекту буде оприлюднено пізніше, однак конгресмени від обох партій опублікували свої короткі версії.

Зокрема, щодо Росії законопроект передбачає, що в якості відповіді на порушення міжнародних угод, США продовжать тиск на російську військову промисловість шляхом нових санкцій у відповідь на порушення договорів; продовжиться дія заборони на співпрацю американських і російських військових; а також будуть збільшені асигнування на боротьбу з кібервійною. У законопроекті також міститься положення, яке може дозволити президенту Дональду Трампу скасувати низку російських санкцій, введених Конгресом у 2017 році.

Остаточна версія законопроекту з'явиться в результаті компромісу між Палатою представників і Сенатом.

Дивіться також: Як підштовхнути українських депутатів проголосувати за створення антикорупційного суду – розповіла Оксана Сироїд

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG