Спеціальні потреби

Курт Волкер: ситуація на виборах в Україні нагадує Брекзит, вибори у Франції та США


Курт Волкер
Курт Волкер

"Теперішня ситуація з виборами в Україні подібна до виборів, які ми бачили у Франції, або у випадку Брекзиту, або навіть вибори у США", - заявив спецпредставник США з питань України Курт Волкер в інтерв'ю PBS News.

"Кандидат, який заявляє про себе, що він виступає проти істеблішменту змагається проти діючого президента, який, немов, говорить: "я тяжко працював, маю багато досягнень, потрібно зробити більше".

Тепер українська громадськість має обрати. Чи хочуть вони когось, хто виступає проти істеблішменту і обіцяє масштабні реформи? Або вони хочуть когось, хто, можливо, розчарував у деяких аспектах, однак, зробив більше для реформ, ніж будь-хто інший в Україні за останні 20 років і протистоїть Путіну?" – розмірковує політик.

Хто б не став президентом України, він опиниться під тиском Росії, переконаний Волкер.

"Вони здійснили вторгнення. Вони захопили територію. Вони підтримують продовження бойових дій. Наявні різні види пропаганди, RT, Sputnik кібернапади. Всі інструменти представлені в Україні", - говорить спецпредставнк.

Відповідаючи на питання щодо позиції НАТО стосовно України, Волкер відзначив єдність політики альянсу у стримуванні агресії Росії.

"Щойно цього тижня, міністри закордонних справ країн-членів НАТО схвалили спільний підхід НАТО до безпеки у Чорному морі, що, частково є виявом підтримки безпеки свободи мореплавства в Чорному морі і підтримки Україні", - говорить Волкер.

"Було запроваджено об'єднані санкції Європейського союзу та США проти Росії через її вторгнення до України. Деякі країни, як Сполучені Штати, надали летальну оборонну допомогу. Деякі – ні, однак, загалом підхід єдиний з втілення Мінських домовленостей та поновлення суверенітету та територіальної цілісності України", - наголошує Курт Волкер.

Дивіться також: ​Яким має бути зміст дебатів і чи вони потрібні? Думки киян. Відео

Яким має бути зміст дебатів і чи вони потрібні? Думки киян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

XS
SM
MD
LG