Спеціальні потреби

США повністю підтримують входження України до євроатлантичних структур - спецпредставник Волкер


Лише українці можуть ухвалювати рішення щодо свого майбутнього, і вони дали зрозуміти, що вони прагнуть суверенітету, територіальної цілісності та входження України до євроатлантичних структур

Народ України має повну підтримку у своєму прагненні до суверенітету, територіальної цілісності та входження до євроатлантичних структур. Про це спеціальний представник США по Україні Курт Волкер заявив на своїй сторінці у соціальні мережі Twitter.

Заява прозвучала на тлі повідомлень про те, що державний секретар США Майк Помпео готується до візиту у Москву 13-14 травня. В останній час у ЗМІ США також почастішали спекуляції про буцімто готовність Адміністрації США до визнання усталених сфер впливу у світі.

"США не можуть і не будуть домовлятись про позбавлення українців їх прав. Лише українці можуть ухвалювати рішення щодо свого майбутнього, і вони дали зрозуміти, що вони прагнуть суверенітету, територіальної цілісності, та входження України до євроатлантичних структур. Вони мають повну підтримку США", - твітує Волкер.

Дивіться також: День пам'яті і примирення: найбільш почесний рейс у США

День памяті і примирення: найбільш почесний рейс у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

XS
SM
MD
LG