Спеціальні потреби

Військові Повітряно-десантної 101-ї дивізії США повертаються до Європи


Архівне фото: військові 101-ї Повітряно-десантної дивізії США під час навчань в США в 2020 році (ВПС США через REUTERS)
Архівне фото: військові 101-ї Повітряно-десантної дивізії США під час навчань в США в 2020 році (ВПС США через REUTERS)

Після 80 років, військові 101-ї повітряно-десантної дивізії повертаються до Європи, повідомило представництво США в НАТО в четвер.

Військові дивізії прибувають до Румунії, Болгарії, Угорщини та Словаччини для того, щоб "запевнити союзників і стримувати наших супротивників". До Європи прибуде приблизно 2400 військових, йдеться в повідомленні.

Союзники по НАТО домовились про посилення оборони східного флангу НАТО під час саміту НАТО в Мадриді наприкінці червня. Тоді президент США Джо Байден оголосив про плани США збільшити кількість військових, які на ротаційній основі розміщуються в країнах Балтії а також утримувати контингент в Румунії.

Щоб зміцнити оборону Європи, США також планують надіслати два F-35 до Великої Британії, співпрацюватимуть із Німеччиною та Італією в сфері зміцнення оборони. Також, вказав Байден, США збільшать кількість американських кораблів на базі Рота в Іспанії з 4 до 6.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG